POROZMAWIAJ Z ARCHITEKTEM

W przypadku jakichkolwiek pytań mogą się skontaktować Państwo z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numerem telefonu 85 740 87 54 lub przesłać pytanie do nas za pomocą poniższego formularza

Imię i nazwisko:
adres e-mail:
Abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na pytanie prosimy o BARDZO uważne sprawdzenie poprawności adresu e-mail.
Pytanie
Chcę otrzymać odpowiedź na zadane pytanie
W związku z tym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM Styl Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych (imię, nazwisko, , telefon, adres email) w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
Chcę być na bieżąco z produktami i działaniami marketingowymi oferowanymi i prowadzonymi przez MTM Styl Sp. z o.o. Sp. k W związku z tym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym drogą elektroniczną, dotyczących produktów i usług MTM Styl Sp. z o.o. Sp. k., zgodnie z art. 10 ustawy z dnia o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 18 lipca 202) oraz art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907, z późn. zm.).
 
 
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dalej zwanym ,,RODO’’, informuję, iż: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MTM Styl Sp. z o.o. Sp. k., ul. Podleśna 14, 15-227 Białystok, reprezentowany przez Członka Zarządu MTM STYL Sp. z o.o. Pani/Pana dane osobowe (adres email) przetwarzane są w celu otrzymywania newslettera wysyłanego przez MTM Styl Sp. z o.o. Sp. k; w celach prowadzenia przez MTM Styl Sp. z o.o. Sp. k. działań marketingowych; w celu udostępnienia moich danych osobowych wymienionym w punkcie 4 partnerom handlowym. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych (adres email) jest udzielona Administratorowi zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Możliwymi odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są: VIESSMANN (system grzewczy), CREATON (dachówka ceramiczna lub cementowa), XELLA (energooszczędne materiały budowlane), BRUK-BET (kostki brukowe i beton komórkowy Termalica). Pani/Pana dane osobowe nie są przekazywane do państwa trzeciego, ani też nie służą zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Ma Pani/Pan prawo do: - żądania od administratora dostępu do danych osobowych, - sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, - przenoszenia danych, - cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie Pani/Pan danych osobowych (adres email) jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz otrzymania korzystnych ofert i rabatów od MTM Styl oraz jej partnerów handlowych.