PROJEKTY DOMÓW MTM STYL

- PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH, DOMY ENERGOOSZCZĘDNE, KATALOG PROJEKTÓW DOMÓW
ZNAJDŹ PROJEKT DOMU
nazwa
kategoria
powierzchnia
wszystkie
parterowy
z poddaszem
piętrowy
energooszcz
wszystkie
do 120 m2
120-180 m2
pow 180 m2
nowy projekt
wyszukiwanie zaawansowane
FIRMY WYKONAWCZE

728-389-054


43-603 Jaworzno
ul. Inwalidów Wojennych 8
tel: 798019019, 32-614-01-75
email: biuro@riserdomy.pl
www.riserdomy.pl
       

RISER to firma budowlana, która powstała w 2005 roku w Jaworznie, w oparciu o profesjonalną kadrę kierowniczą i doświadczone ekipy budowlane. Od tego czasu przedsiębiorstwo realizuje inwestycje dla Klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na terenie Śląska i Małopolski.

Specjalnością firmy jest budowa budynków w technologii tradycyjnej, jednak ma ona również możliwość wykonywania domów szkieletowych lub prefabrykowanych.

RISER ma także doświadczenie w wykonywaniu budynków energooszczędnych, dzięki czemu może zaoferować zarówno doradztwo, projektowanie, jak i kompleksowe wykonanie takich domów.

Specjalnie dla Klientów indywidualnych przedsiębiorstwo stworzyło stronę internetową, poświęconą budowie domów jednorodzinnych: www.twojdom.riser.pl Na stronie tej można znaleźć informacje o firmie, referencje, dotychczasowe realizacje oraz pełny opis oferty.

CEMEX PRODOMO


02-232 Warszawa
ul. Łopuszańska 38D
tel: 691 483 097
email: lukasz.lukasik@cx-prodomo.pl
www.cx-prodomo.pl
       

…realizacja twoich marzeń wymaga solidnego fundamentu

Dom jest inwestycją w rodzinę, a jego budowa to zawsze wyzwanie. Warto powierzyć całość realizacji jednemu, doświadczonemu partnerowi. Nasz Zespół CEMEX PRODOMO tworzą eksperci wspierani doświadczeniem koncernu CEMEX, który od ponad 100 lat dostarcza wysokiej klasy rozwiązania budowlane, obecnie w ponad 50 krajach świata.

Na swoją rolę jako producenta materiałów budowlanych patrzymy kompleksowo i odpowiedzialnie. Naszą wizją jest budowanie lepszego świata dla przyszłych pokoleń poprzez bliską współpracę z klientami. Znając potrzeby placu budowy angażujemy się również w Polsce w budowanie domów jednorodzinnych. Fundamentem naszej oferty jest aż 11 GWARANCJI, które otrzymujecie Państwo decydując się na budowę swego wymarzonego domu wspólnie z CEMEX PRODOMO

Espiro Property Sp. z o.o.


03-289 Warszawa
ul. Głębocka 88
tel: 509-044-211
email: h.was@espiroproperty.pl
www.espiroproperty.pl
Brak realizacji

Firma Espiro Property Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka, której początki sięgają 1978 roku. Nasza działalność skupia się na kompleksowej budowie domów jedno i wielorodzinnych na zlecenie klientów indywidualnych na terenie całej Polski. Pełny proces obsługi inwestycji jest możliwy dzięki Espiro Group, w której skład wchodzą Espiro Property, Espiro Unique, Espiro Construction oraz serwis DOMO. Działając od niemal 37 lat wciąż poszerzamy zakres oferowanych usług równocześnie zdobywając zaufanie kolejnych klientów.

Nasze grono doświadczonych inżynierów oferuje pełną obsługę, która odbywa się dwufazowo. Pierwszy etap to część formalno-prawna, obejmująca wszelkie prace przygotowawcze inwestycji: wybór i adaptację najkorzystniejszego projektu, pomoc w dopasowaniu odpowiedniej formy finansowania inwestycji oraz przeprowadzeniu spraw formalnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę i wykonaniem przyłączy.

Kolejnym krokiem jest część realizacyjna, którą rozpoczynamy od dokładnej analizy projektu, dopasowaniem najkorzystniejszych cenowo i jakościowo materiałów i rozwiązań technologicznych, a kończąc na kompleksowej realizacji do stanu surowego, deweloperskiego lub ,,pod klucz”.

Świadomi tego, jak ważną rolę pełnią zespoły wykonujące prace budowlane zapewniamy wyłącznie kompetentne, podlegające systematycznym szkoleniom i sprawdzone ekipy budowlane będące pod stałym nadzorem. Stawiając na jakość i bezpieczeństwo korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów i sprawdzonych technologii.

Dzięki odpowiedniej organizacji i dbałości o szczegóły grono naszych zadowolonych klientów poszerza się z każdą kolejną realizacją.

Firma Budowlana Waksmundzka


30-399 Kraków
Żyzna 55F
tel: 602-755-654 , 698-348-647
email: biuro@fbwaksmundzka.pl
www.fbwaksmundzka.pl
       

„Firma Budowlana Waksmundzka” jest to firma dewelopersko - budowlana, która powstała w 2000 roku i działa nieustannie na polskim rynku do dnia dzisiejszego. Z roku na rok staramy się podejmować coraz trudniejsze zadania, dzięki czemu zaspokajanie najbardziej wymagających Klientów nie stanowi dla nas problemu. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 20 inwestycji oraz zaufało nam kilkadziesiąt rodzin. Naszą specjalnością są nowoczesne domy jednorodzinne oparte na technologii tradycyjnej z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. W naszych budynkach można znaleźć takie materiały jak piaskowiec, granit czy egzotyczne drewno. Podczas projektowania sugerujemy się przede wszystkim komfortem i przestronnością, funkcjonalnością oraz walorami estetycznymi. Każdy szczegół traktujemy bardzo osobiście co sprawia, że domy wykonane są z największą starannością. Współpracujemy tylko z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami branży budowlanej dzięki czemu nowinki inżynieryjno- technologiczne wprowadzane są na bieżąco. Dużą wagę przywiązujemy również do otoczenia budynków. Dbamy o zieleń i sadzimy nowe drzewa. Niezmienne zasady działania od kilkunastu lat sprawiają, że bardzo szybko realizujemy swój cel, jakim jest zadowalanie wszystkich Klientów. Wybierając naszą firmę na pewno spełnisz swoje marzenia.

Jesteśmy również otwarci na uwagi i propozycje nowych Klientów.

Zapraszamy do współpracy

F.P.H.U. Dom z Bieszczad s.c. W. Twaróg & Marcin Piekoś


38-460 Jedlicze - Jaszczew 300 A
tel: (13) 491-50-86 , 609-500-908
email: poczta@domzbieszczad.pl
www.domzbieszczad.pl
       

Jesteśmy firmą o wieloletnich tradycjach rodzinnych. Specjalizujemy się w produkcji całorocznych, jednorodzinnych domów z bali drewnianych, a także zajazdów, restauracji, pensjonatów, stajni, garaży, budynków gospodarczych, altan oraz drewnianych schodów, drzwi, półokrągłych i prostokątnych imitacji bali.

Ogromną wagę przywiązujemy do jakości wykonania, solidności montażu oraz estetyki obiektu. Na równi z jakością dbamy również o odpowiednią izolację cieplną oraz akustyczną czyli odpowiednie wygłuszenie ścian i stropów.

W swej ofercie posiadamy blisko 200 projektów domów drewnianych, garaży, stajni, boksów dla koni. Realizujemy także projektu dostarczone przez inwestora oraz przygotowujemy projekty indywidualne na życzenie klienta.

Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o adaptację projektu zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Budujemy także domy które zostały zaprojektowane w technologii murowanej oczywiście po wcześniejszej zmianie technologii wykonania na drewnianą. Praktycznie jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom, ponieważ priorytetem dla nas jest nasz zadowolony Klient.

Inez Co. Domy Kanadyjskie


05-552 Wola Mrokowska
ul. Marzeń i Snów 5
tel: (22) 756-13-33 , 505-113-331
email: inez@inez.com.pl
www.inez.com.pl
       

Firma Inez Co. Domy Kanadyjskie jest wykonawcą domów w szkielecie drewnianym (domów kanadyjskich). Budujemy zgodnie z zasadami panującymi w USA oraz normami obowiązującymi w Polsce. Budujemy tylko z materiałów atestowanych!

Domy kanadyjskie są ciepłe, zdrowe i przyjazne człowiekowi. Szybko się nagrzewają, więc łatwo zarządzać temperaturami utrzymywanymi w pomieszczeniu, a więc łatwo oszczędzać na ogrzewaniu.

Budujemy według projektów klientów. Wygląd zewnętrzny oraz wykończenie wewnętrzne zależy od klienta, więc dom wygląda jak dom murowany lub jak wiejska chata. Jako instalację grzewczą można zastosować każdy rodzaj dopuszczony do użytkowania w Polsce.

New-House Sp. z o.o. Sp.k.


03-289 Warszawa
Twórcza 36
tel: +48 501-131-233, +48 22-465-98-33
email: robert.skulimowski@new-house.com.pl
www.new-house.com.pl
       

Budowa domu jest skomplikowanym procesem, jednak można go uprościć decydując się na rozpoczęcie współpracy z New House. Budowa domów jest wtedy tak prosta jak samo złożenie podpisu na umowie z naszą firmą. Podczas współpracy z inwestorem zajmujemy się:

 1. Pomocą w doborze działki
 2. Konsultacjami geologicznymi
 3. Występujemy do Urzędu Gminy o    Miejscowy Plan Zagospodarowania, ewentualnie o Warunki Zabudowy
 4. Pomagamy w doborze projektu lub projektujemy indywidualny projekt w cenie gotowych projektów
 5. Wykonujemy adaptacje projektów
 6. Załatwiamy pozwolenia na budowę
 7. Organizujemy przyłącza
 8. Realizujemy budowę w trzech etapach:stan surowy z dachem, prace deweloperskie, prace pod klucz
 9. Gwarantujemy, że budowa domu jest realizowana przez doświadczonych pracowników, z wieloletnim stażem przy budowie domów jednorodzinnych
 10. Odbieramy budynek do użytkowania

Możemy Państwu zagwarantować, że budowa domów na każdym etapie realizowana jest przez niezwykle doświadczonych pracowników, którzy wyróżniają się długoletnim stażem przy budowie domów.

"WDWJ" s.c.


44-351 Turza Śląska
Bogumińska 21
tel: 32-451-41-29, 502-452-347, 695-448-012
email: kontakt@drewraj.pl
www.drewraj.pl
       

Ofertę Naszej Rodzinnej Firmy stanowią domy w systemie szkieletu drewnianego,z bali oraz domki drewniane. Nasza specjalizacja to domy mieszkalne, domki letniskowe i ogrodowe. Elewacja zewnętrzna domu w szkielecie drewnianym może być-tynkowa, klinkierowa lub drewniana.

Bal wykonujemy w tzw. systemie płazów(półbal) do gr.16cm.

Wykonujemy również garaże, altany, domki handlowe oraz inne obiekty drewniane na indywidualne zamówienie klienta.

Nasza firma jest producentem , który dba o swoich klientów , dlatego jest otwarta na każdą propozycje i w przedstawianych przez nas projektach istnieje możliwość przekonstruowania, a także modyfikacji każdego z elementów architektury zewnętrznej jak i metrażu.

Nasze oferty dotyczą wykonania:
 • - kompletu elementów wybranego projektu
 • - transportu na miejsce montażu(do 100km gratis)* montażu (18%)

WOLF SYSTEM Sp. z o.o.


41-100 Siemianowice Śląskie
Budowlana 17
tel: 32 60 53 700
email: mail@wolfsystem.pl
www.wolfsystem.pl
       

Koncern Wolf System zajmuje się budową nowoczesnych, ekologicznych domów energooszczędnych.

Firma Wolf System Sp. z o. o. została założona w 1990 r., początkowo siedziba spółki mieściła się w Tychach, a od 1992 r. firma prowadzi działalność produkcyjną w Siemianowicach Śląskich. Dzisiaj Wolf System zatrudnia w Polsce około 100 pracowników, których kwalifikacje, kreatywność i zaangażowanie, w wykonywaną pracę zapewniają sukces i dynamiczny rozwój spółki. Grupa Wolf działa aktywnie w całej Europie od ponad 40 lat. Firma cechuje się elastyczną działalnością w różnych sektorach branży budowlanej.
Wolf System buduje domy w oparciu o technologię szkieletową prefabrykowaną, czyli przygotowuje w fabryce poszczególne elementy domu (ściany zewnętrzne, działowe, dach) w tak zwanym szkielecie drewnianym, wykorzystując do tego procesu wysokiej klasy drewno konstrukcyjne (KVH) oraz klejone (BSH) o najwyższych właściwościach technicznych.
Na chwilę obecną firma może poszczycić się realizacją ok. 700 domów rocznie w Europie.

Zakład Ogólnobudowlany "OL-BUD" Zdzisław Stróżyk


62-052 Komorniki
Poznańska 85
tel: +48 61 810-74-71, 504-262-338
email: biuro@olbud.pl
www.olbud.pl
       

Zakład Ogólnobudowlany OL-BUD z siedzibą w Komornikach powstał w 1994 r.

Początkowo Firma zajmowała się drobnymi pracami remontowymi jednocześnie ucząc się i zdobywając zaufanie klientów. Z roku na rok w Firma rozrastała się zdobywając nowych pracowników, sprzęt i narzędzia dzięki czemu z czasem mogła się podejmować coraz większych zleceń poszerzając zakres wykonywanych prac.

Firma OL-BUD zatrudnia 30 pracowników o wysokich kwalifikacjach w różnych specjalnościach budowlanych. Dysponuje nowoczesnymi narzędziami i sprzętem pozwalającym na kompleksową realizację różnych obiektów budowlanych: począwszy od domów jednorodzinnych po budownictwo wielorodzinne i przemysłowe.

Zakład Ogólnobudowlany "OL-BUD" oferuje kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych a w szczególności:

 • prace fundamentowe
 • konstrukcje żelbetowe
 • prace murarskie, tynkarskie i posadzkarskie
 • wszystkie prace wykończeniowe
 • murowanie z klinkieru
 • układanie nawierzchni brukowych
 • docieplenia i odnawianie elewacji


Promocje MTM STYL
Porozmawiaj z architektem
Zamow bezplatny katalog
     mapa strony | Forum | FAQ | Kontakt | © MTM STYL | Regulamin | Zapoznaj się z innymi projektami domów na stronie Domywstylu.pl

    MTM STYL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 15-227 Białystok, ul. Podleśna 14 52.1218, 23.1677 , tel. (+48) 85-732-08-79,
    (+48) 85-740-87-50 do 65, fax (+48) 85-732-08-34, e-mail: mtm@mtmstyl.pl, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez
    Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000087807, NIP 5420011697
    REGON 050255020, wysokość kapitału zakładowego 214 000,00 zł, ING Bank Śląski S.A. 48 1050 1823 1000 0022 6637 4343
płatności obsługuje
Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM STYL Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.