PROJEKTY DOMÓW MTM STYL

- PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH, DOMY ENERGOOSZCZĘDNE, KATALOG PROJEKTÓW DOMÓW
ZNAJDŹ PROJEKT DOMU
nazwa
kategoria
powierzchnia
wszystkie
parterowy
z poddaszem
piętrowy
energooszcz
wszystkie
do 120 m2
120-180 m2
pow 180 m2
nowy projekt
wyszukiwanie zaawansowane
POLECANI PRODUCENCI
Etex Building Materials Polska Sp. z o.o.
Etex Building Materials Polska Sp. z o.o.
Etex Building Materials Polska Sp. z o.o.
ul. Wspólna 6
32-300 Olkusz,
tel.: +48 32 62 49 500
fax: +48 32 62 49 599
email: biuro@ebmpolska.pl
www.ebmpolska.pl
Etex Building Materials Polska Sp. z .o.o. z siedzibą w Olkuszu powstała 4 stycznia 2011 roku w wyniku połączenia trzech spółek: Euronit Sp. z o.o., Creaton Polska Sp. z o.o. oraz Etex Building Materials Poland Sp. z o.o. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne dachówek cementowych - w Olkuszu na południu Polski, gdzie mieści się również centrala spółki oraz w Chojnicach na północy Polski. We wrześniu 2012 roku uruchomiono fabrykę dachówek ceramicznych CREATON w gminie Kościan, w Wielkopolsce.
W odpowiedzi na potrzeby klientów spółka w swojej ofercie ma rozwiązania dla różnych zakresów działalności- dachów, elewacji zewnętrznych oraz wnętrz. Wszystkie proponowane materiały odznaczają się wysoką jakością i posiadają wymagane przez polskie prawo certyfikaty.
Produkty przeznaczone dla dachów to: dachówki cementowe, dachówki ceramiczne, płytki dachowe, płyty faliste z włóknocementu oraz deski elewacyjne Cedral. Jako okładziny elewacji zewnętrznych i wewnętrznych proponujemy płyty elewacyjne z włóknocementu o zróżnicowanej fakturze powierzchni oraz grubości.
Etex Building Materials Polska należy do koncernu Etex Group, międzynarodowego holdingu działającego na rynku materiałów budowlanych. Należą do niego 92 przedsiębiorstwa na całym świecie, zatrudniające łącznie 14.500 pracowników.
Przedsiębiorstwo posiada certyfikaty zgodności z normami ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz PN-N-18001:2004.
We wrześniu 2012 roku przy udziale środków unijnych uruchomiono fabrykę dachówek ceramicznych CREATON w gminie Kościan, w Wielkopolsce.
internorm
internorm
IFTM Internorm Sp. z o.o
ul. Nad Wilanówką 9, 02-993 Warszawa
tel: 801 88 99 87
e-mail: biuro@internorm.com.pl
www.internorm.com

Internorm to wiodąca europejska marka okienna – działająca na rynku międzynarodowym. Nasze zakłady produkcyjne w Traun, Sarleinsbach i Lannach opuściło już ponad 21 milionów okien i drzwi – w stu procentach „Made in Austria”. Od momentu powstania pierwszego okna z PCV aż po dzisiejsze innowacje high-tech i high-design, nasza rodzinna firma wyznacza standardy w całej Europie.


 

Aby zrealizować swoje marzenie o idealnym domu, trzeba pamiętać nie tylko o bryle budynku i aranżacji wnętrz. Ogromne znaczenie mają detale architektoniczne, takie jak drzwi czy okna. Każdy przecież chce mieszkać w domu, który doskonale odpowiada jego charakterowi i osobowości? U nas znajdziesz idealne rozwiązania w zakresie okien, drzwi, ochrony przed słońcem i owadami – optymalnie pasujące do Twojego stylu życia i mieszkania. Trzy linie stylistyczne – studio, home i ambiente – przekonają Cię oryginalnością, różnorodnością i komfortem.


 

Nasza oferta obejmuje:

 • okna PCV, okna PCV-aluminiowe oraz okna drewniano-aluminiowe
 • drzwi balkonowe
 • drzwi przesuwne z niskim progiem
 • drzwi wejściowe
 • rolety i żaluzje zewnętrzne
 • moskitiery
isover
isover
Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o. o.
ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice
tel: (032) 33 96 300
e-mail: info@isover.pl
www.isover.pl
SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach wchodzi w skład międzynarodowej grupy SAINT-GOBAIN i reprezentuje w Polsce, wraz z innymi markami branży budowlanej, światowego lidera w branży izolacyjnej - markę ISOVER.

ISOVER Polska, działający na polskim rynku od 1993 roku, wchodzący w skład międzynarodowej Grupy Saint-Gobain, to wiodący producent materiałów i systemów izolacyjnych. Firma posiada certyfikaty ISO 9001, certyfikat środowiskowy 14 001, certyfikaty bezpieczeństwa PN-N 18001 i OHSHS 18001.

ISOVER Polska oferuje szeroki wachlarz produktów do izolacji w budownictwie oraz izolacji technicznych. Firma jako jedyna w Polsce produkuje wełnę mineralną zarówno z włókien szklanych jak i skalnych. Jeden z produktów Super-Mata ma najniższy współczynnik przewodzenia ciepła spośród dostępnych na rynku. Firma posiada sieć dystrybucji w całym kraju.
velux
velux
VELUX Polska Sp. z o. o.
ul. Dzika 2
00-194 Warszawa
tel: 022 33 77 000
fax: 022 33 77 090
e-mail: info.v-pl@VELUX.com
www.velux.pl
Gdzie jest światło, tam jest życie wokół tej filozofii budujemy wszystkie nasze działania, łącząc zasoby naturalne z potrzebami człowieka. Od ponad 60 lat, na całym świecie VELUX współtworzy lepsze warunki do życia, dostarczając światło dzienne i świeże powietrze do pomieszczeń. Główny produkt VELUX to okna do poddaszy, które można łączyć w zestawy, co daje doskonałe efekty doświetlania i aranżacji pomieszczeń. Najnowszym produktem w ofercie są kolektory słoneczne, które stwarzają wielorakie możliwości łączenia z oknami do poddaszy oraz harmonijnie integrują się z pokryciem dachu. Oferta firmy VELUX obejmuje oprócz okien także wszelkie dostosowane do nich wyposażenie - elementy zewnętrzne: rolety i markizy oraz wewnętrzne rolety, żaluzje i moskitiery. Stała dbałość o jakość przestrzeni mieszkalnej na poddaszu i zorientowanie na potrzeby klientów sprawia, że ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, które sprawią, że poddasze będzie najlepszym miejscem do pracy i wypoczynku. Nasza codzienna praca jest ściśle związana z architekturą/budownictwem, dlatego pozostajemy w stałym kontakcie ze znaczną liczbą architektów i deweloperów.
termoorganika
termoorganika
TERMO ORGANIKA Sp. z o.o.
ul. Bolesława Prusa 33
30-117 Kraków

Centrala, Biuro Zarządu, doradztwo techniczne:
tel.: (0-12) 427 07 40
fax (0-12) 427 27 21
Termo Organika to największy producent płyt styropianowych w Polsce. Firma jako jedyna produkuje STYROPIAN W KROPKI - materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości, zawierający grafit, wzmacniający właściwości izolacyjne styropianu.
Od początku swojego istnienia, czyli o 1998 roku, Termo Organika kładzie duży nacisk na jakość wyrobów. Jako jeden z pierwszych producentów styropianu w Polsce Termo Organika uruchomiła nowoczesne laboratorium, w którym stale kontrolowane są parametry materiałów izolacyjnych. Do produkcji wykorzystywane są surowce wytwarzane przez najbardziej renomowanych producentów światowych. Wszystkie wyroby są zgodne z normą PN-EN 13163:2004 lub posiadają Aprobaty Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.
Firma produkuje i sprzedaje przede wszystkim izolacyjne płyty styropianowe, które wykonywane są w dowolnych wymiarach i grubościach, w ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju kształtki, otuliny i profile - dzięki zaawansowanej technologii w zakładzie wykonuje się praktycznie każdy kształt ze styropianu.
W 2006 roku do składu kropkowanego styropianu wprowadzono specjalnie opracowane uszlachetniacze, które przyczyniły się do powstania zupełnie nowej klasy płyt styropianowych oraz rozszerzenia gamy oferowanych produktów. Styropian Termo Organiki jest nie do podrobienia, ponieważ został zabezpieczony podobnie jak banknoty. Jego oryginalność można sprawdzić w świetle ultrafioletowym.
purmo
purmo
Rettig Heating Sp. z o.o.
ul. Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa
tel.: (022) 544 10 00
fax: (022) 544 10 01
e-mail: purmow@purmo.pl
www.purmo.pl
Rettig Heating sp. z o.o. jest częścią koncernu Rettig ICC Group, największego światowego producenta grzejników.
Sztandarową marką koncernu Rettig jest Purmo, niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich, również w Polsce. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, łazienkowe, konwektorowe, dekoracyjne i kanałowe oraz wodne ogrzewanie podłogowe.
Koncern Rettig Heating od lat spełnia europejskie standardy jakości wyznaczone przez British Standards Institution. W 1995 r. ta brytyjska instytucja przyznała firmie certyfikat jakości ISO 9002; natomiast pod koniec 2003 r. Rettig Heating otrzymał certyfikat ISO 9001 potwierdzający najwyższą jakość produktów Purmo. Polska fabryka Rettig Heating w Rybniku uzyskała również certyfikat ekologiczny ISO 14001 przyznawany za realizowanie polityki przyjaznej środowisku.
Firma dysponuje dobrze zorganizowaną siecią sprzedaży - ponad 250 dystrybutorów i kilka tysięcy punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Jest to największa sieć sprzedaży grzejników w Polsce, dzięki grzejniki marki Purmo dostępne są w prawie każdym mieście.
Na wszystkie produkty Purmo udzielana jest 10-letnia gwarancja.
Viessmann
Viessmann
Viessmann sp. z o.o.
ul. Karkonoska 65
53-015 Wrocław
tel.: 801 080 124, 71 360 71 00
www.viessmann.pl
 
Przedsiębiorstwo rodzinne Viessmann już od trzech pokoleń czuje się zobowiązane do pielęgnowania tradycji, jaką jest dostarczanie ciepła zgodnie z zapotrzebowaniem w sposób komfortowy, oszczędny i chroniący środowisko naturalne. Opracowując liczne, wiodące na rynku produkty i rozwiązania firma Viessmann wyznacza nowe kierunki w technice grzewczej, dzięki czemu przedsiębiorstwo to stało się pionierem w zakresie technologii i inicjatorem wielu działań całej branży.
 
Obejrzyj Portret Firmy Viessmann
 
Specyfikacja ofertowa:
 • Kotły gazowe i olejowe o mocy: od 1,9 do 20.000 kW
 • Systemy solarne: z kolektorami płaskimi, próżniowymi i ogniwami fotowoltaicznymi (produkcja od 1975r.)
 • Pompy ciepła: od 1,5 do 2.000 kW (produkcja od 1975r.)
 • Kotły na drewno: od 25 do 13.000 kW
 • Kogeneracja (minibloki elektrociepłownicze): do 401 kWe energii elektrycznej i 549 kWt ciepła
 • Biogazownie
 • Grzejniki
 • Systemy ogrzewania grzejnikowego i podłogowego
 • Systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła
 • Uzdatnianie wody
 • Systemy zarządzania ciepłem i monitoringu
 • Osprzęt instalacji

Aby skorzystać z porady i wyceny systemu grzewczego specjalistów branży grzewczej, prosimy o wypełnienie formularza zapytania ofertowego.
fakro
fakro
FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144a
33-300 Nowy Sącz
tel: 018 444 0 444
fax: 018 444 0 333
infolinia: 0 800 100 052
www.fakro.pl
FAKRO - lider na rynku okien dachowych w Polsce i jeden z wiodących producentów na świecie. Oferujemy bogatą gamę produktów do zabudowy poddasza: okna dachowe obrotowe i uchylno-obrotowe (drewniane i aluminiowo-tworzywowe), wyłazy dachowe, akcesoria do okien (wewnętrzne i zewnętrzne: żaluzje, rolety, markizy, zasłony plisowane, moskitiery), systemy sterowania elektrycznego, systemy oddymiania, świetliki dachowe, świetliki rurowe, folie dachowe, schody strychowe drewniane i metalowe.
Produkty FAKRO dostępne są w licznych punktach sprzedaży na terenie całego kraju (lista punktów sprzedaży: www.fakro.pl). Firma FAKRO to również szybki serwis posprzedażowy oferujący wysoką jakość usług.
hormann
hormann
Hörmann Polska sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki
 
infolinia: 0801 500 100
email: info@hormann.pl
www.hormann.pl
Firma Hörmann jest największym europejskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz urządzeń do automatycznego sterowania bramami. Jest również liderem w produkcji drzwi, systemów przeładunkowych oraz zamknięć przeciwpożarowych różnego typu. Korzystając z ogromnego doświadczenia wytwarza produkty najwyższej jakości, stale udoskonalając bezpieczeństwo użytkowników oraz stosując najnowsze, często opatentowane rozwiązania.
Hörmann oferuje bogate możliwości indywidualnego dopasowania bram do potrzeb użytkowników proponując największą na rynku polskim paletę wzorów bram. Do produkcji firma wykorzystuje materiały przyjazne środowisku. Inteligentne napędy i sterowania do bram oraz sama budowa bram spełnia normy bezpieczeństwa obowiązujące w Europie.
Asortyment drzwi obejmuje: drzwi wewnętrzne stalowe i aluminiowe do mieszkań, biur i obiektów gospodarczych, drzwi antywłamaniowe, stalowe drzwi i zamknięcia przeciwpożarowe i przeciwdymne i wiele innych wykorzystywanych w obiektach użyteczności publicznej, gdzie wymagana jest szczególnie duża wytrzymałość.
ruukki
ruukki
Ruukki Polska Sp. z o.o.
ul. Jaktorowska 13
96-300 Żyrardów
tel.: (046) 85 81 600
fax: (046) 85 81 609
email: biuro@ruukki.com
www.ruukki.com/pl
Producent bogatej oferty pokryć dachowych i elewacyjnych, metalowych systemów rynnowych, systemów bezpieczeństwa dachowego i akcesoriów montażowych.
Pakiety dachowe Ruukki to kompleksowe rozwiązania, uwzględniające indywidualne potrzeby każdego klienta. To również prosty, oszczędny montaż, niepowtarzalne wzornictwo, bogata kolorystyka i szeroki wybór powłok dla każdego dachu.
Wszystkie elementy pakietu dachowego charakteryzuje wysoka jakość potwierdzona odpowiednimi badaniami i atestami.
Solbet
Solbet
SOLBET Spółka z o.o.
ul. Toruńska 71
86-050 Solec Kujawski
tel.: (052) 387 41 00
fax.: (052) 387 42 00
email: sekretariat@solbet.pl
www.solbet.pl
Nowoczesne zakłady SOLBET są największym producentem betonu komórkowego w Polsce; wytwarzają również stropy, nadproża oraz chemię budowlaną. Naszym celem jest produkcja wysokiej jakości wyrobów cieszących się uznaniem na rynku budowlanym zarówno w kraju, jak i zagranicą.
Pomaga nam w tym ponad 50-letnie doświadczenie oraz konsekwencja w dążeniu do pozycji lidera, oparta na zintegrowanym systemie zarządzania ISO 9001 i OHSAS 18001. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest zdobyty tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play 2003 oraz liczne nagrody uzyskiwane w prestiżowych konkursach.
Wyroby SOLBET przechodzą pozytywnie kontrole jakości niezależnych jednostek, w tym uzyskały uznanie Niemieckiego Instytutu Budownictwa. Produktem promującym jakość polskich wyrobów są bloczki z betonu komórkowego, które od 2001 r. utrzymują honorowe Polskie Godło Promocyjne TERAZ POLSKA. Natomiast na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2008 przyznano Złoty Medal dla nadproży zbrojonych SOLBET.
Wysoka jakość oraz korzystna cena powodują, że produkty SOLBET mają powodzenie w budownictwie, gwarantując murowany sukces.
BRUK-BET®
BRUK-BET®
BRUK-BET® Sp. z o.o.
Nieciecza 199
33-240 Żabno
tel.: 14 644 44 46-47
fax: 14 644 44 71
www.bruk-bet.pl
Firma BRUK-BET® wytwarza wyroby betonowe od 1984 roku, zaś wibroprasowane kostki brukowe już od ponad 20 lat (jako pierwszy producent w południowo-wschodniej Polsce), a obecnie jest jednym z czołowych, bardzo cenionych krajowych producentów i niekwestionowanym liderem w zakresie różnorodności oraz nowatorstwa oferty.
Firma BRUK-BET® ustawicznie przyczynia się do rozwoju branży. Jako pierwsza wprowadziła na polski rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto® postarzane kostki Antic®, oraz wyroby Realit. W ciągły sposób proponuje nowe rozwiązania. BRUK-BET to nie tylko kostka brukowa, ale również min. dekoracyjne ogrodzenia betonowe, kamienie elewacyjne, posadzki ogrodowe czy system do budowy domu Termalica.
Wyroby BRUK-BET®-u stanowią wyjątkowo bogatą ofertę w zakresie przeznaczenia, asortymentu, wzornictwa oraz kolorystyki. Znacznie przekraczają standardy zachodnie.
Pragniemy sprostać oczekiwaniu, aby za pomocą oferty BRUK-BET®-u spełniły się marzenia o posiadaniu pięknego otoczenia domu oraz o przyjaznym i bajkowym ogrodzie, w którym nasze „kamienie" współgrają z roślinnością tworząc oazę pokoju, odprężenia, życia rodzinnego oraz skuteczne lekarstwo na stres i codzienne zabieganie.
Wolf System
Wolf System
Wolf System Sp. z o. o.
ul. Budowlana 17
41-100 Siemianowice Śląskie
tel.: 32 60 53 700
fax: 32 60 53 715
email: mail@wolfsystem.pl
www.wolfsystem.pl
Koncern Wolf System zajmuje się budową nowoczesnych, ekologicznych domów energooszczędnych.
Firma Wolf System Sp. z o. o. została założona w 1990 r., początkowo siedziba spółki mieściła się w Tychach, a od 1992 r. firma prowadzi działalność produkcyjną w Siemianowicach Śląskich. Dzisiaj Wolf System zatrudnia w Polsce około 100 pracowników, których kwalifikacje, kreatywność i zaangażowanie, w wykonywaną pracę zapewniają sukces i dynamiczny rozwój spółki. Grupa Wolf działa aktywnie w całej Europie od ponad 40 lat. Firma cechuje się elastyczną działalnością w różnych sektorach branży budowlanej.
Wolf System buduje domy w oparciu o technologię szkieletową prefabrykowaną, czyli przygotowuje w fabryce poszczególne elementy domu (ściany zewnętrzne, działowe, dach) w tak zwanym szkielecie drewnianym, wykorzystując do tego procesu wysokiej klasy drewno konstrukcyjne (KVH) oraz klejone (BSH) o najwyższych właściwościach technicznych.
Na chwilę obecną firma może poszczycić się realizacją ok. 700 domów rocznie w Europie.
Mitek Industries Polska Sp. z o.o.
Mitek Industries Polska Sp. z o.o.
Mitek Industries Polska Sp. z o.o.
ul. Poznańska 29K
59-220 Legnica,
tel.: +48 76/862 89 88
fax: +48 76/862 89 21
email: biuro@mitek.pl
www.dachymitek.pl
MiTek jest od lat niekwestionowanym światowym liderem w dziedzinie prefabrykacji wiązarów z użyciem płytek kolczastych. Koncern zatrudnia ponad 1000 osób, w tym 105 inżynierów-konstruktorów. Autoryzowane zakłady zakłady na terenie Polski produkują oraz montują konstrukcje dachowe.
Idea prefabrykowania konstrukcji drewnianych. Powszechnie obserwowaną tendencją na placach budów jest dążenie do zminimalizowania operacji wykonywanych na budowie poprzez zastosowanie komponentów przygotowanych przemysłowo. Do reliktów przeszłości należy np. ręczne wykonywanie pustaków, będące niegdyś powszechną praktyką. Podobnie wylewanie fundamentów to dostawa betonu towarowego z wielkich węzłów betoniarskich. Ta tendencja nie omija również więźby dachowej. Nie musi ona być całkowicie wykonywana na placu budowy z materiału przywiezionego z tartaku. Na budowę z fabryki można dostarczać nie tylko drewniane drzwi i okna ale też i prefabrykowaną więźbę dachową. Przemysłowe wykonywanie drewnianych konstrukcji dachu wymaga specjalnych technologii. Jedna z najczęściej stosowanych polega na wykorzystaniu specjalnego łącznika – płytki kolczastej. Jest to blacha stalowa z wytłoczonymi z jednej strony kolcami. Płytki układa się i wprasowuje w obustronnie dołożone do siebie elementy tarcicy. Takie prasowanie nie jest wykonywane na budowie ale odbywa się pod dachem, na specjalnych stanowiskach o długości od 14 do 42 metrów. Siła nacisku pras hydraulicznych wynosi od 23 do 50 ton. W ten sposób powstają poszczególne elementy więźby – wiązary. Komplet takich elementów jest dostarczany na budowę i tu szybko montowany w całość zgodnie z precyzyjną dokumentacją.
REHAU Sp. z o.o.
REHAU Sp. z o.o.
REHAU Sp. z o.o.
Baranowo, ul. Poznańska 1 A
62-081 Przeźmierowo k. Poznania
tel.: +48 61 84 98 400
fax: +48 61 84 98 401
email: poznan@rehau.com
www.rehau.pl
Firma REHAU jest producentem nowoczesnego systemu gruntowego powietrznego wymiennika ciepła AWADUKT Thermo, który doprowadza świeże powietrze do wentylacji mechanicznej w domu, podgrzewając je w zimie i schładzając w lecie. Instalacje GPWC są wykonywane z pełnościennych rurociągów polipropylenowych o bardzo dobrej przewodności cieplnej wraz z dodatkową, opatentowaną warstwą antybakteryjną. Podążając za rosnącymi wymaganiami klientów i dynamicznym rozwojem branży wentylacyjnej, firma REHAU nieprzerwanie udoskonala i wzbogaca nowymi produktami system GPWC AWADUKT Thermo. Potwierdzeniem doświadczenia firmy REHAU jest uczestnictwo w wielu projektach budowy energooszczędnych i pasywnych domów jednorodzinnych, szkół, przedszkoli, hal sportowych, szpitali, supermarketów, galerii handlowych, salonów motoryzacyjnych, stacji benzynowych, banków, hoteli, restauracji, biurowców, hal produkcyjnych i logistycznych.
Firma REHAU rozpoczęła swoją aktywność w branży wentylacyjnej na początku 2004 roku, kiedy to swoją premierę miał system gruntowego powietrznego wymiennika ciepła (GPWC) AWADUKT Thermo podczas targów Instalacje. Dzięki ciągłym udoskonaleniom produktów i nieustannemu rozwojowi staliśmy się niekwestionowanym liderem wśród dostawców GPWC w Polsce. Jesteśmy w stanie obsłużyć niemalże każdą inwestycję, poczynając od domków jednorodzinnych, przez budynki wielorodzinne, po obiekty wielko-kubaturowe. Z wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła i GPWC firmy REHAU korzystają tysiące polskich rodzin, zapewniając sobie wyższy komfort mieszkania, świeże i higieniczne powietrze w pomieszczeniach, oszczędności na kosztach ogrzewania domu oraz naturalną, darmową klimatyzację latem.
Jako marka premium w dziedzinie rozwiązań opartych na polimerach, firma REHAU jest wiodącym na rynkach światowych dostawcą produktów i systemów dla budownictwa, motoryzacji i przemysłu. Dzięki swojej innowacyjności, szerokiej specjalizacji i efektywności wynikającej z połączenia obu tych cech, nowoczesne i profesjonalnie zarządzane przedsiębiorstwo rodzinne jest wyjątkiem w przemyśle tworzyw sztucznych. Dzisiaj na sukces i rozwój firmy REHAU pracuje około 15 000 osób na całym świecie.
Biuro Handlowo-Techniczne Gliwice
REHAU Sp. z o.o.
ul. Jana Gutenberga 24, 44-109 Gliwice
tel.: +48 32/77 55 100
fax: +48 32/77 55 101
gliwice@rehau.com
Biuro Handlowo-Techniczne Warszawa
REHAU Sp. z o.o.
ul. Wenecka 12, Fleminga 2 A, 03-244 Warszawa
tel.: +48 22/20 56 300
fax: +48 22/20 56 301
warszawa@rehau.com
Autoryzowani Partnerzy REHAU w zakresie instalacji gruntowego powietrznego wymiennika ciepła AWADUKT Thermo – www.rehau.pl/ARP
Aluprof S.A.
Aluprof S.A.
Aluprof S.A.
ul. Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała,
tel.: +48 (33) 819 53 00
email: aluprof@aluprof.eu
www.rolety.aluprof.eu
Aluprof S.A. należy do Grupy Kapitałowej Kęty S.A. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w Czechach, Niemczech, Rumunii,Wielkiej Brytanii, a także na Ukrainie i Węgrzech.
Główna siedziba Aluprof S.A. znajduje się w Bielsku-Białej, gdzie wytwarzane są systemy aluminiowe, natomiast w oddziale w Opolu systemy roletowe i bramowe. Obydwa oddziały posiadają swoje linie produkcyjne, centra logistyczne oraz magazyny wysokiego składowania. Łączna powierzchnia zakładów produkcyjnych firmy wynosi blisko 80 000 m².
Jakość produktów jest dla Aluprof wartością nadrzędną, dlatego inżynierowie Aluprof nieustannie opracowują zaawansowane technologicznie rozwiązania, odpowiadające na potrzeby nowoczesnego budownictwa w zakresie energooszczędności i swobody projektowania.
W firmie wdrożony został system zarządzania jakością ISO 9001-2001, który zapewnia zgodność oferowanych produktów z normami europejskimi. W ramach Grupy Kęty, w Złotowie funkcjonuje akredytowane Laboratorium Pomiarowo-Badawcze, dysponujące innowacyjnymi urządzeniami m.in. największą w Europie Środkowo-Wschodniej komorą do badań okien, drzwi, fasad oraz żaluzji zewnętrznych.
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
Fabryka Farb i Lakierów
Śnieżka S.A.

39-102 Lubzina 34a,
tel.: +48 (33) 819 53 00
Dział handlowy/Administracja:
ul. Dębicka 44,
39-207 Brzeźnica,
infolinia: 801 500 801
(14) 681 11 11
www.sniezka.pl
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest jednym z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce. Tak wysoką pozycję firma osiągnęła w zaledwie 30 lat - początki jej działalności sięgają bowiem 1984 roku. Spółka posiada w swej ofercie szeroką gamę wysokiej jakości produktów, w tym m.in.: farby emulsyjne i olejno-ftalowe, masy szpachlowe, systemy dociepleń oraz chemię budowlaną. Słynie z takich marek produktowych jak: Śnieżka Satynowa, Śnieżka Barwy Natury, MAGNAT, FOVEO TECH, Vidaron czy Acryl-Putz. Ponadto od lat FFiL Śnieżka SA inicjuje i realizuje wiele działań z zakresu społecznej odpowiedzialności. Do najsłynniejszych projektów należą: „Kolorowe boiska… czyli szkolna pierwsza liga” – celem jest popularyzowanie aktywnego spędzania wolnego czasu wśród dzieci, a także stwarzanie warunków do uprawiania sportu oraz „Dziecięcy świat w kolorach” – w ramach którego oddziały dziecięce w całej Polsce zyskują nową kolorystykę i blask. Jest to wyrazem dbałości o sprawy społeczeństwa zarówno na poziomie lokalnym, jak i ogólnopolskim, do czego przyczynia się również działalność Fundacji Śnieżki „Twoja Szansa”.
Firma BARTOSZ Sp.j. Bujwicki, Sobiech
Firma BARTOSZ Sp.j. Bujwicki, Sobiech
Firma BARTOSZ Sp.j.
Bujwicki, Sobiech

ul. Sejneńska 7
15-399 Białystok
tel.: +48 (33) 819 53 00
fax: +48 85 745 57 11
email: bartosz@bartosz.com.pl
www.bartosz.com.pl
Firma Bartosz Sp.j. jest 100% polską firmą produkującą urządzenia, których zadaniem jest ograniczenie zużycia wody, ciepła oraz energii elektrycznej. Systemy zapewniają ich użytkownikom komfortowe warunki życia i jednocześnie chronią środowisko naturalne.
Centrale wentylacyjne VENA oferowane przez Firmę Bartosz Sp.j. przeznaczone do budownictwa jednorodzinnego oraz budynków wielomieszkaniowych (bloków) wyróżniają się przede wszystkim:
 • zastosowanym unikalnym spiralnym wymiennikiem ciepła, którego rzeczywista sprawność odzysku ciepła (mierzona w naturalnych warunkach pracy) wynosi 85-92%, co jest możliwe dzięki największej na rynku powierzchni wymiany ciepła w wymienniku
 • wyjątkową odpornością wymiennika na szronienie, dzięki czemu rekuperatory VENA nie wymagają zastosowania nagrzewnicy wstępnej, która znacznie podnosi koszty eksploatacji urządzenia (wysokie rachunki za energię elektryczną)
 • niemalże idealną szczelnością wymiennika (99,9%), co uniemożliwia mieszanie się powietrza czystego i usuwanego z pomieszczeń, a tym samym przenikanie zapachów
 • energooszczędnymi wentylatorami elektronicznie komutowanymi EC
 • filtrami powietrza klasy G4/F7, które skutecznie oczyszczają powietrze nawiewane do pomieszczeń, co z pewnością zostanie docenione przez osoby cierpiące na alergie
 • szerokimi możliwościami konfiguracji systemu, pozwalającymi na swobodną aranżację instalacji i dostosowanie jej do architektury budynku
 • rozbudowany typoszereg zawierający: zestawy kanałowe, kompaktowe centrale stojące, kompaktowe centrale podwieszane
 • dostępny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Firma Bartosz Sp.j. posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży sanitarnej. Pracownicy firmy, to doświadczeni inżynierzy, którzy oferują swoją pomoc na każdym etapie inwestycji: od projektu, poprzez dobór i montaż oferowanych urządzeń. Oferta firmy skierowana do klientów indywidualnych obejmuje: centrale wentylacyjne odzyskiem ciepła (rekuperatory), systemy odżelaziania wody ze studni głębinowej, systemy filtracji wody z wodociągu, pompy do wody oraz fotowoltaikę.
Najwyższa jakość produktów Firmy Bartosz Sp.j. została niejednokrotnie potwierdzona licznymi certyfikatami (atesty PZH, certyfikaty TUV) i nagrodami, firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Produkowane urządzenia są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi i swoją jakością nie odbiegają od urządzeń zagranicznych producentów, często nawet je przewyższając.
Firma Bartosz Sp.j. swoim zasięgiem działania obejmuje obszar całej Polski oraz dostarcza urządzenia do krajów sąsiadujących. Główna siedziba firmy oraz jeden z zakładów produkcyjnych znajdują się w Białymstoku, drugi zakład (produkcja central wentylacyjnych) ulokowany jest w Czarnej Białostockiej. Oprócz tego firma posiada własne oddziały w Krakowie, Kielcach oraz Suwałkach. Obecność na rynku od 1990 roku pozwoliła nawiązać bliską współpracę z najważniejszymi biurami projektowymi oraz firmami wykonawczymi, dzięki czemu możliwe jest kompleksowe podejście do realizowanych inwestycji. Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie www.bartosz.com.pl

Promocje MTM STYL
Porozmawiaj z architektem
Zamow bezplatny katalog
     mapa strony | Forum | FAQ | Kontakt | © MTM STYL | Regulamin | Zapoznaj się z innymi projektami domów na stronie Domywstylu.pl

    MTM STYL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 15-227 Białystok, ul. Podleśna 14 52.1218, 23.1677 , tel. (+48) 85-732-08-79,
    (+48) 85-740-87-50 do 65, fax (+48) 85-732-08-34, e-mail: mtm@mtmstyl.pl, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez
    Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000087807, NIP 5420011697
    REGON 050255020, wysokość kapitału zakładowego 214 000,00 zł, ING Bank Śląski S.A. 48 1050 1823 1000 0022 6637 4343
płatności obsługuje
Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM STYL Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.